Referencie

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Domov // Referencie

Fotolia_7454857_Subscription_XXL

Spoločnosť Angara dlhodobo využívame na paletové zásielky do Dánska. O realizovaných prepravách máme vždy aktuálny prehľad nakoľko nás pravidelne informujú o nakládke ako aj o vykládke tovaru. Dispečer nám vždy v reálnom čase oznámi počet vyzdvihnutých aj dodaných paliet ako aj meno osoby, ktorá tovar prevzala. Vďaka tomu máme vždy prehľad a vieme včas informovať našich zákazníkov čo zvyšuje nie len naše dobré meno, ale aj našich dopravných partnerov. Spolupráca s Angarou pre nás znamená bezproblémový priebeh prepravy. Určite budeme spolupracovať aj naďalej.

Gebruder Weiss

Marian Gajdoš

Fotolia_20568380_Subscription_XXL

Spolupracujeme spolu od konca roka 2010, využívame hlavne každodenné zabezpečenie pravidelných trás pre vyzdvihovanie a doručovanie zásielok a tiež nepravidelné prepravy, pri ktorých oceňujeme najmä ochotu a pružnosť reakcie v krátkom časovom horizonte na naše nečakané požiadavky. Naša spolupráca je na profesionálnej úrovni, komunikácia je bezproblémová, celkový prístup k zákazníkovi hodnotíme ako nadštandardný, vrátane pristavených vozidiel.

DHL

Radovan Maďar

ricardo

Spoločnosť Angara je našim partnerom už niekoľko rokov. Spolupracujeme prevažne pri prepravách z Dánska. Komunikácia s dispečermi, resp. získavanie informácií o zásielkach je bezproblémová. Reagujú vždy promptne, prepravy sú zatiaľ bez problémov. S ich servisom sme veľmi spokojní.

LAGERMAX Slovakia spol. s r. o.

Michal Hruška

Fotolia_24730952_Subscription_XXL

So spoločnosťou Angara spolupracujeme pravideľne už dlhé roky. Využívame ich služby hlavne pri preprave menších zásielok a expresov. O priebehu prepravy, nakládkach a vykládkach nás vždy informujú.

Jumbo Transport Slovakia

Adela Dzirbíková